539 361 056

10-010 naklejka KWIAT KASZUBSKI

produkt dostępny
10-010 naklejka KWIAT KASZUBSKI
Naklejka ścienna lub szablon z motywem etno / folk.

Rozmiar XS - 30 x 45 cm
Rozmiar S - 40 x 60 cm
Rozmiar M - 60 x 90 cm
Rozmiar L - 80 x 120 cm
Rozmiar XL - 100 x 150 cm
Rozmiar XXL - 120 x 180 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 58,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka dekoracyjna – folkowa ozdoba na ścianę "kwiat kaszubski"

Cenimy sobię kulturę naszego kraju i poszczególnych jego regionów. Stąd w naszej ofercie dekoracja na ścianę w kształcie kwiatu kaszubskiego. Symbol, który od niepamiętnych czasów towarzyszy mieszkańcom Kaszub - teraz może zagościć w domu każdego! Przygotowaliśmy dekorację na ścianę. Produkt samoprzylepny, wykonany z trwałej, matowej folii. Jego montaż jest niezwykle prosty i szybki - wystarczy kilka chwil, aby umieścić element na ścianie. Folkowa ozdoba została przez nas przygotowana również w wersji szablonu malarskiego. Dzięki temu, osoby nie chcące przyklejać na swoich ścianach naklejki mogą zdecydować się na pomalowanie kwiatu z gotowego szablonu. Sklep proponuje także możliwość wyboru rozmiaru spośród sześciu zaczynając od XS, a kończąc na XXL. Jeżeli wymiary nie będą pasowały, zapraszamy do kontaktu - stworzymy naklejkę o długości i szerokości wedle wskazanych wytycznych. Zapewniamy także, że każda naklejka "kwiat kaszubski" będzie pasować do wykończenia wnętrza nowoczesnego i tego nieco bardziej klasycznego w ciemniejszych kolorach. Przygotowaliśmy bowiem szeroką paletę barw od bardzo jasnych, po te ciemne. Możemy również wykonać odbicie lustrzane wzoru. Samoprzylepne produkcje są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Ponadto, szablony również wykonano na samoprzylepnej folii więc podczas malowania nie wymagają trzymania go przez drugą osobę, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków. Samoprzylepna naklejka to wysoka jakość wykonania w dobrej cenie!

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków