539 361 056

10-022 naklejka PARZENICA II

produkt dostępny
10-022 naklejka PARZENICA II
Naklejka ścienna lub szablon z motywem etno / folk.

Rozmiar XS - 20 x 36 cm
Rozmiar S - 40 x 72 cm
Rozmiar M - 60 x 108 cm
Rozmiar L - 80 x 144 cm
Rozmiar XL - 100 x 180 cm
Rozmiar XXL - 120 x 216 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 48,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Podhalańska ozdoba na ścianę – szablon malarski i naklejka ścienna "parzenica"

Parzenica to piękny i oryginalny wzór, który wywodzi się z bogatej tradycji podhalańskiej i zaliczany jest do najbardziej rozpoznawalnych ornamentów góralskiej sztuki ludowej. Częstowykorzystywany przez projektantów na ubraniach, meblach, a nawet na ścianach. Taka folkowa naklejka na ścianę to nieszablonowa i unikalna ozdoba każdego wnętrza, która nadaje pomieszczeniu specyficznego, góralskiego charakteru.
Nasz sklep oferuje duży i różnorodny wybór naklejek ściennych i szablonów na ścianę w efektownym stylu etno, pośród których znajduje się niezwykle atrakcyjny szablon na ścianę parzenica. Wykonany jest z trwałej i wytrzymałej samoprzylepnej folii szablonowej, która bardzo mocno przylega do ściany i przy nakładaniu nie wymaga dodatkowego trzymania. Dzięki temu, że doskonale trzyma się ściany, aplikowany wzór jest idealnie równy, bez żadnych zacieków i wybrzuszeń.

Ozdoba na ścianę parzenica dostępna jest w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Na życzenie klienta możemy ją wykonać jeszcze w innym, niestandardowym rozmiarze, a nawet w odbiciu lustrzanym. Dzięki wygodnej opcji konfiguracji produktu, możesz wygodnie wybrać rozmiar, typ dekoracji i kolor naklejki.
Taka naklejka w stylu góralskim doskonale komponuje się z drewnianymi meblami i wnętrzu w stylu ludowym, ale także świetnie się czuje w zestawieniu z bardziej nowoczesnym i awangardowym lokum. Dzięki umieszczeniu jej na ścianie zyskujesz nowy, modny i ponadczasowy charakter swoich pomieszczeń i niezwykle stylowy i atrakcyjny element dekoracyjny.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków