539 361 056

10-035 naklejka KWIAT ŁOWICKI

produkt dostępny
10-035 naklejka KWIAT ŁOWICKI
Naklejka ścienna lub szablon z motywem etno / folk.

Rozmiar XS - 30 x 36 cm
Rozmiar S - 40 x 48 cm
Rozmiar M - 60 x 72 cm
Rozmiar L - 80 x 96 cm
Rozmiar XL - 100 x 120 cm
Rozmiar XXL - 120 x 144 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 53,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Kwiat łowicki – dekoracyjny szablon i naklejka na ścianę

Uwielbiamy folkowe wzory, barwy i tradycje. Stąd w naszej ofercie kwiat łowicki - szablon na ścianę. Wykonany z wysokiej jakości samoprzylepnej folii idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Styl pomieszczenia czy kolor ścian nie mają tutaj większego znaczenia. Wszystko za sprawą szerokiej palety barw, jaką przygotowaliśmy. Każdy więc może wybrać wzór łowicki na ścianę według własnych wymagań. Nasz sklep w ofercie uwzględnił dla klientów około kilkudziesięciu odcieni! Ponadto oferujemy możliwość wyboru pomiędzy samoprzylepną folią, a szablonem malarskim. W ten sposób osoby, które chciałyby zwiększyć trwałość wzoru mogą zdecydować się na tą drugą opcję. Ona również została wykonana na samoprzylepnej folii, co jest niewątpliwym atutem. Podczas malowania nie trzeba podtrzymywać szablonu, dzięki czemu nie powstają zacieki, a wzór jest równy i prezentuje się pięknie.

Dekoracyjna naklejka na ścianę lub odpowiedni szablon mogą zostać kupione w różnych rozmiarach. Na naszej stronie klienci znajdą rozmiary od XS do XXL. To jednak nie wszystko, jeśli klient oczekuje nieco innych wymiarów wystarczy kontakt z naszym sklepem. Co ważne, tworzymyrównież odbicia lustrzane naszych propozycji. Zapewniamy piękny tradycyjny, łowicki wzór dla świadomych klientów, którzy cenią sobie historię tego pięknego regionu. Proponujemy to rozwiązanie w korzystnej cenie! Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości przed złożeniem zamówienia zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde postawione nam pytanie.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków