539 361 056

10-066 naklejka PARZENICA IV

produkt dostępny
10-066 naklejka PARZENICA IV
Klasyczna parzenica w nowoczesnym podaniu w formie naklejki ściennej lub szablonu malarskiego.

Rozmiar XS - 30 x 45 cm
Rozmiar S - 40 x 60 cm
Rozmiar M - 60 x 90 cm
Rozmiar L - 80 x 120 cm
Rozmiar XL - 100 x 150 cm
Rozmiar XXL - 120 x 180 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 53,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Aranżacja wnętrz to nie tylko meble, dywany, firany i zasłony, ale także elementy dekoracyjne. Oprócz różnych bibelotów typu figurki porcelanowe, wazony czy szkło można zastosować niebanalne rozwiązanie i wybrać bardzo dekoracyjny element, jakim jest etno ozdoba na ścianę. Wykorzystanie takiego motywu to bardzo dobry pomysł na podkreślenie oryginalnego i efektownego charakteru wnętrza. Naklejka parzenica to ludowy wzór podhalański, który świetnie się sprawdzi jako atrakcyjny element zdobniczy.

Nasz sklep posiada w swoim asortymencie ten ozdobny ornament góralski w formie naklejki na ścianę lub szablonu malarskiego. Oferujemy klasyczne wzory parzenicy, które są zróżnicowane pod względem rozmiaru i kolorystyki. Możesz wybrać rodzaj dekoracji, która jest trwała i bardzo efektownie się prezentuje. Naklejki wykonane są z wysokiej jakości samoprzylepnej, matowej folii, zaś szablony malarskie z wysokiej jakości folii szablonowej, która idealnie przylega do ściany.

Szablon malarski parzenica, jak również naklejka może być wykonany w innym, dowolnym rozmiarze, a także w odbiciu lustrzanym. Dzięki szerokim możliwościom wyboru, każdy może dopasować w sposób idealny ten oryginalny i efektowny wzór do swojej przestrzeni użytkowej. Oferowane produkty cechują się bardzo starannym wykonaniem, dzięki czemu są atrakcyjne wizualnie i można je zastosować we wnętrzach, urządzonych w różnych stylistykach. Parzenica to symbol artystycznego folkloru podhalańskiego, który jest znakomitą i nietuzinkową ozdobą ściany.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków