539 361 056

linoryt

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Linoryt - grafika i malarstwo ludowe - polskie wzory i etno inspiracje

Wiele osób, urządzając wnętrza swojego domu lub mieszkania, wraca do prostoty. Świetnie sprawdzą się w nich czarno-białe linoryty w stylu ludowym. Będą one nawiązywać do wystroju pomieszczeń naszych dziadków i babć, pozwalając na wprowadzenie do aranżacji nuty sentymentalizmu i lokalnej historii. Jednocześnie nasza grafika folkowa na ścianę charakteryzuje się nowoczesnym wydaniem. Została ona wykonana ręcznie, a następnie oprawiona w ramkę z passe-partout i zabezpieczającą pleksi. Czarno-biała kolorystyka sprawia, że ten folkowy obraz ścienny idealnie pasować będzie do wnętrz o wystroju minimalistycznym i skandynawskim.

Każdy linoryt został wykonany starannie i z sercem. Każdy z nich zachwyca precyzją i harmonią, tak dobrze znaną nam z oryginalnych ludowych prac, elementów garderoby i przedmiotów codziennego użytku. Jednocześnie ten etno obraz utrzymany jest w stonowanym charakterze, nie przytłacza feerią barw i ich intensywnością, dzięki czemu świetnie nadaje się do wnętrz o eleganckim i klasycznym wystroju. To kusząca propozycja dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić do swojego pomieszczenia ludowe wzory, zaakcentować swoje korzenie i przywiązanie do lokalnej kultury, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze współczesnego ducha aranżacji.

Polskie wzory ludowe zachwycają oryginalnością. Warto po nie sięgnąć, by wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru. Równocześnie podkreślą one, że jesteśmy dumni z naszego pochodzenia. Ludowe obrazy linoryt to także świetny pomysł na prezent. Dzięki swojej prostocie, przypadną do gustu osobom młodym, jak i starszym. Staranność wykonania i subtelne nawiązanie do polskiego folkloru doceni wiele osób. Okazuje się, że można w harmonijny sposób połączyć ludowe wzory z minimalizmem i prostotą, które są ostatnio w modzie.
Wymiary poszczególnych grafik wynoszą 11x11 cm. Pasują do sypialni, salonu, pokoju dziennego. Skorzystać z nich mogą firmy i biura, a także lokale gastronomiczne bazujące na lokalnym kapitale, które chcą podkreślić przywiązanie do polskiego folkloru. Obrazy są proste w formie, ale nie są banalne. Na długo zapadają w pamięć, sprawiając, że nasza codzienność staje się ciekawsza. Wzory ludowe są bowiem fascynujące i inspirujące.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków