539 361 056

Rośliny

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Naklejki i szablony na ścianę - motywy roślinne

Aranżacja wnętrz wymaga przemyślanych i dokładnie zaplanowanych działań, a przestrzeń użytkowa powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także elegancka i nowoczesna. Dotyczy to wszystkich elementów wyposażenia wnętrz, a przede wszystkim dekoracji ścian. Możliwości w zakresie dekorowania są wręcz nieograniczone, a doskonałym i nowoczesnym rozwiązaniem są naklejki i szablony malarskie. Bardzo trwałe i wygodne w zastosowaniu będą stanowiły niewątpliwie ozdobę każdego pomieszczenia, zarówno w domu, jak i biurze, pensjonacie, restauracji czy hotelu.

Miłośnicy kwiatowych i roślinnych motywów mogą skorzystać z oferty naszego sklepu, ponieważ proponujemy bardzo dużo różnorodnych pod względem projektu, rozmiaru i kolorystyki produktów. Kwiaty i rośliny, drzewa i natura to bardzo wdzięczne i efektowne motywy, które uatrakcyjnią każde wnętrze. Naklejki i szablony z roślinami to projekty oryginalne, które są chronione prawami autorskimi. Nasi kreatywni graficy i plastycy potrafią zaprojektować wzory niestandardowe, jakich nie znajdziesz w żadnym sklepie. Dzięki temu możesz mieć przestrzeń, która zachwyci nowoczesnym, modnym designem i do tego o unikalnym wzorze.

Proponujemy wiele produktow do wyboru, takich jak fantazyjnie zaprojektowane drzewa i gałęziedrzew, kwiaty jabłoni, liście bambusowe czy trawy. Oryginalne kształty na ścianach to także naklejki na ścianę kwiaty, które dostępne są także jako szablony malarskie. Motywy kwiatowe to piękne i efektowne róże, konwalie, chryzantemy, tulipany, magnolie, a nawet całe łąki kwiatowe. Szablony na ścianę i naklejki wykonane są z trwałej i mocnej folii samoprzylepnej, która doskonale przylega do ściany, tworząc wyjątkowo atrakcyjny design.

Naklejki i szablony na ścianę to nowoczesne i oryginalne rozwiązania, które nigdy nie staną się nudne. Dzięki naszej grupie kreatywnych i twórczych grafików i plastików, powstają projekty innowacyjne, które dostępne są jedynie w naszym sklepie. Możesz je wykorzystać nie tylko na ścianach, ale i innych elementach wyposażenia wnętrz, takich jak meble, szkła czy lustra.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków