Dmuchawce, dmuchawce i jeszcze raz dmuchawce
539 361 056

Dmuchawce

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Dmuchawce na ścianę - szablon / naklejka samoprzylepna

Aranżacja wnętrz, która jest modna i nowoczesna, a do tego unikalna i niepowtarzalna stanowi wyzwanie, któremu niełatwo sprostać. W zalewie masowej produkcji, wylewających się z półek, trudno znaleźć oryginalny i dobrej jakości produkt. Meble, dekoracji i dodatki to jednak nie wszystko. Najważniejszy jest design ścian, bo to one pierwsze przykuwają wzrok.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć efektowne i bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym wzory, które można nakleić lub pomalować przy użyciu szablonów. Dzięki ich wykorzystaniu każdy wystrój pokoju stanie się designerski i wyjątkowo klimatyczny. Pośród szerokiej i różnorodnej oferty szablonów, które uatrakcyjnią każde wnętrze, znajdują siędmuchawce. Szablon malarski w tak wdzięcznym i uroczym motywie idealnie pasuje do każdej, nowoczesnej aranżacji.

Oferujemy wysokiej jakości produkt, jakim jest naklejka na ścianę dmuchawce, która wykonana jest z samoprzylepnej, matowej folii. Dmuchawiec na ścianę dostępny jest także jako szablon malarski. Dzięki materiałowi, jakim jest samoprzylepna folia szablonowa idealnie gładko przylega do ściany, nie powodując żadnych nierówności i wybrzuszeń. Proponowane wzory są zróżnicowane pod względem rozmiaru, co ułatwia najlepszy wybór do aranżacji własnych ścian. Na życzenie klienta możemy je wykonać w innym jeszcze rozmiarze oraz w odbiciu lustrzanym, co stwarza nieograniczone możliwości zdobienia wnętrz.

Naklejka na ścianę dmuchawiec może być ozdobą zarówno sypialni, jak i salonu, nowoczesnego biura czy gabinetu lekarskiego. Hotele, pensjonaty i restauracje również zyskają na atrakcyjności, jeśli wykorzystają na swoich ścianach tak efektowny motyw. Naklejka ścienna dmuchawiec może być z jednym lub z wieloma dmuchawcami i to w wielu wariantach kolorystycznych. Szablony i naklejki można także wykorzystać na innych elementach wyposażenia, takich jak meble czy lustra. Nasi graficy i projektanci wnętrz to osoby niezwykle kreatywne, które potrafią wyczarować na ścianach unikatowe, prawdziwe dzieła sztuki.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków