539 361 056

obrazy ręcznie malowane

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Folkowe i ludowe obrazy ręcznie malowane - polskie wzory

Polska sztuka ludowa to nieograniczone bogactwo wzorów, zdobień i dekoracji z których pełnymi garściami czerpią projektanci mody, architekci i artyści. Polskie wzory są inspiracją do wykorzystania tradycyjnych motywów folkowych w modnych i eleganckich kolekcjach ubrań, atrakcyjnie zaprojektowanych elementów wyposażenia wnętrz czy na obrazach malarskich. Folkowe obrazy ręcznie malowane mają coraz więcej zwolenników, ponieważ są oryginalne, piękne i kolorowe. Znakomicie ożywiają wnętrze i podkreślają jego etniczny charakter, przydając mu przy tym ciepła i przytulności.
W tej kategorii znajdują się piękne i unikalne akcesoria do dekoracji wnętrz, które są autorskimi projektami, przygotowanymi przez naszych plastyków. Produkt, jakim jest obraz ręcznie malowany nawiązuje do wzorów czerpanych z tradycji ludowej, która jest stale na czasie i nigdy nie przemija. Wykorzystanie go jako elementu dekoracji ścian jest znakomitym pomysłem, ponieważ oryginalne kompozycje, oparte na symetrii wprowadzają do pomieszczenia wrażenia ładu i harmonii. Wielobarwny motyw folkowy dodatkowo uatrakcyjni wnętrze, przydając mu nietuzinkowego charakteru.

W naszym sklepie floflo.pl znajdują się obrazy malarskie, które namalowano ręcznie w różnych technikach, takich jak akryl na płótnie oraz w technice mieszanej. Obrazy są wykonane bardzo estetycznie, boki mają zamalowane i nie wymagają oprawy. Prace wykonano z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu obrazy prezentują się bardzo efektownie. Są idealnie dopracowane.
Obraz ręcznie malowany to różne atrakcyjne propozycje do powieszenia na ścianę. Oferujemy produkty o zróżnicowanej tematyce, takie jak czarne kury na soczystym, pomarańczowym tle, ptaki nad bukietem kwiatów, ptaszki na tle lasu, folkowe kwiaty z sarenkami czy renifery na tle etnicznych akcentów. Oferowane kompozycje malarskie dostępne są zarówno w oszczędnej, stonowanej kolorystyce, jak i bardziej energetycznej.
Taki ludowy obraz idealnie nadaje się do do wnętrz urządzonych w różnych stylach i aranżacjach, zarówno nowoczesnych i minimalistycznych jako kontrastujący element, jak również do dekoracji wiejskich posiadłości. Doskonały na prezent dla miłośnika sztuki ludowej.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków